Lekce angličtiny probíhají online | Kvalifikovaná lektorka Lada Horná | Volejte 773 626 974

Jak probíhají lekce angličtiny s Ladou Hornou

Veškerá výuka je na míru podle Vašich konkrétních požadavků, jazykové úrovně a časových i finančních možností.

Ať už se jedná o individuální anebo skupinkovou výuku – vždy sleduji Váš hlavní cíl – z jakého důvodu se u mne anglicky učíte a za jakým cílem směřujete.

K efektivnímu naplnění těchto cílů hledám a vybírám pro Vás optimální cesty a výukové prostředky a využívám k tomu svého přirozeného talentu kouče.

Osobní výuka angličtiny

Vyučuji dle konkrétní domluvy osobně doma případně u Vás či na jiném domluveném místě.

On-line výuka angličtiny

Vyučuji přes Skype, přesto je výuka naprosto běžná jako „face to face“, jen na větší vzdálenost.

Je možné se vidět přes webovou kameru, ale není to rozhodující – v případě bez kamery se v podstatě učíte zároveň navíc i anglicky telefonovat.

Nárazová výuka AJ na zakázku

Může se stát, že potřebujete naučit určitou látku narychlo. Domluvme se, co je potřeba, kolik hodin a jaké časy dokážeme sladit a výuka může začít velmi rychle!

V tomto případě je potřebné přesně vědět, co potřebujete a nejlépe, když přinesete i své materiály – např. knihu, ze které se ve škole učí, či sdělíte předem její přesný název a kapitolu, kterou potřebujete probrat.

Samozřejmě je pro Vás daleko efektivnější např. absolvovat 5 hodin v průběhu 5-ti týdnů než v průběhu 5-ti dnů, aby zapamatování bylo trvalejší. Ale to je na Vašem rozhodnutí, kterému vyjdu maximálně vstříc v době, kdy budete angličtinu potřebovat.

 

Jak začít s výukou AJ u mne?

Napište mi prosím pár informací o Vás na „Lada.Horna {zavináč} seznam.cz“ nebo využijte formuláře:

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
  • 100% ÚSPĚŠNOST STUDENTŮ

    100% mých studentů dokončilo maturitní zkoušku z angličtiny s výborným či chvalitebným prospěchem. Chcete být mezi nimi? Kontaktujte mne co nejdříve