Naučte se anglicky. Výuka a kurzy angličtiny probíhají osobně i online - přijímám nové studenty, volejte na 773 626 974

Jak se stát ze zaneprázdněného studenta angličtiny ÚSPĚŠNÝM ABSOLVENTEM

Chceš zvládnout školu, učení a zkoušky bez stresu? Ano, jde to. Navíc až o 80% rychlejiFASTER bez nekonečného a vyčerpávajícího biflování. Nevýhodou klasické školní výuky a biflování z knížek je, že zpravidla nerespektuje Tvé osobní potřebyTvůj vlastní styl. Učení se stává žroutem NEÚMĚRNÉHO množství času TIME!

angličtina maturita

Biflování, které vás nerespektuje, je žrout času!

Přitom výuka angličtiny, která se Ti přizpůsobí adapts to you (a ne Ty jí), může trvat zlomek nezbytně nutné doby. Zlomek doby potřebné k získání požadovaných jazykových dovedností a úspěšnému složení zkoušky, například maturity, státnic nebo Cambridge certifikátu.

Zkus si nepředstavit, jaké by to bylo, namísto nekonečného ležení v učebnicích textbooks (ze kterých většinu informací ke zkoušce nepotřebuješ), získat tak více časumore time na mnohem zábavnější či důležitější aktivity nebo jen získat volný časFREE TIME!

SEBEVĚDOMÍ – jak úzce s souvisí se zkouškou?

Právě vlastní sebe-vědomíself-confidence, neboli vědomí si sebe sama a vlastní jedinečnosti často bývá školními léty zadupáno do země. Vybočení z řady (z průměru) bývá často “odměněno” vyvoláním k tabuli, vyloučením z kolektivu spolužáků a podobně. Jenže být průměrný je luxusLUXURY. Luxus, který si v dnešní dynamické době nemůžeš dovolit.

Pro učitele ve třídě je jednodušší, když jsou žáci na jedné úrovni, stejně myslí, stejně pracují. Originalita se pro výuku ve velkých skupinách zpravidla nehodí. Pokud se chystáš pracovat na lince u pásu, nepotřebuješ být originální be original.

Jsi originál – jedinečný svého druhu, ať chceš nebo ne…

Vítej ve světě „dospělých“, kde je všechno jinak

Přemýšlej… jsou za hranicemi školních lavic úspěšnísuccessful ti, kteří jsou stejní, myslí stejným způsobem, dělají stejně věci jako ostatní? Nebo nakonec vítězí ti, kteří přijdou s něčím originálním a novým? Nemusíš být jako Bill Gates, Steve Jobs nebo Mark Zukenberg, abys byl v životě úspěšný.

Nejvíc uděláš pro sebe, když objevíš svůj vlastní systém učení your own learning system! Vlastní způsob úspěchu a vlastní pravidla hrygame rules a přitom zůstaneš sám(a) sebou – což Tě samo o sobě odliší od průměrnosti, která později k úspěchu zpravidla nevede.

Aktivní Angličtina = Pojistka úspěchu

Pro studenta je aktivní znalost angličtiny “nespravedlivá” výhoda – unfair advantage. Díky jakykové schopnosti se Ti například otevírá cesta k zahraničním studijním pobytům a tedy poznávání cizích zemí a cestování zdarmafree traveling nebo také k práci či brigádám v destinacích, kde možnosti výdělků daleko přesahují české příjmyexceed Czech incomes.

Mnoho studentů si díky tomu vydělá peníze pro další studia na vysoké škole. Je to cesta, jak navázat zajímavé přátelské kontaktyfriedly contacts po celém světě. A je to současně cesta, jak si včas pojistit svůj budoucí úspěch.

mpc

ČAS a termín zkoušky – do kdy máš být připraven(a)?

Samozřejměof course, dosáhnout úspěchu nějaký čas vyžaduje. Jistě už znáš termíndeadline své zkoušky a máš čas na přípravu. Nemůžeš získat něco za nic, nejde vyhrát přes noc. Ale je možné tento čas zkrátit na nezbytné minimum díky chytré strategiiSTRATEGY a způsobu učení ušitému přímo Tobě na míru.

“Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.” – Conficius

Jak znásobit rychlost učení a zařadit na vyšší level

 • Můžeš se učit z článků.
 • Lepší než články je učit se z knížek.
 • Lepší než knížky je audio + text.
 • Lepší než audio + text je audio-video učení.
 • Lepší než audio-video je učit se simulací a PROŽITKEM.

smysly

Nejefektivnější učení pro pochopení a zapamatování je simulace simulation (nemyslím teď, abys předstíral(a) nemoc). Nejen kosmonauti v NASA či piloti letadel se učí zvládat reálné situace právě na simulátoru nebo v téměř reálných situacích.

Nejúčinnější učení je vlastní zkušenost v reálném světě – na horkou plotnu si sáhl(a) jen jednou a pamatuješ si to navždy, stejně tak když strávíš rok v cizině. Ale vycestovat bez předchozí přípravy může být velmi těžký oříšek! Proto se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Vlastní zkušenost je vždy nejlepší, ale abychom v životních situacích měli sebe-jistotu, potřebujeme na to být dobře připravení well prepared – a simulace, osobní trénink a osobní koučink je nejrychlejší a nejjistější způsob jak být připravenbe ready.

Štěstí přeje připraveným!

 

Jak moc miluješ volný čas?

Vezmi si, koho chceš. Tiger Woods, Obama, Jágr… Všichni úspěšní lidé mají své trenéry, kouče, poradce, experty a konzultanty.

Nemusíš být prezident, ale Tvůj čas má stejně vysokou hodnotuhigh value a proto si pečlivě vybírej CHOOSE, čemu budeš věnovat svou pozornost a jak dlouho cesta ke složení zkoušky potrvá!

Úspěšné návyky vedou k cíli s jistotou

Nejpodstatnější a nejdůležitější je pravidelnostregularity. Hovořím o vybudování návyku, který vede k cíli. To je stav, kdy absolutně zmizí nechuť k učení. Kdy naopak přichází stav radosti a těšení, který násobí energii a chuť nejen udělat zkoušku, ale také stát se anglickým mluvčím – člověkem, který ovládá cizí jazykforeign language.

Angličtina se pak stává přirozenou a velmi užitečnou součástí života, která se pozitivně projeví i v dalších oblastech života.

Intenzita – čím vyšší, tím rychlejší učení

Je logické, že čím kratší dobu máš na přípravu ke zkoušce, tím intenzivněji musíme pracovat.

Intenzita však nesouvisí jen s časem!!! Nekonečné hodiny pasivního učení lze nahradit zlomkem času při intenzivním tréninku. V součtu za pár měsíců učiníte neuvěřitelný rozdíl, doslova OBROVSKÝ ROZDÍL HUGE DIFFERENCE času stráveného učením!

Příklad: Máš 10 týdnů čas na přípravu:

srovani-uceni

Jen v tomto příkladu to dělá rozdíl 80 hodin.

Pravděpodobně máš ve svém volném čase lepší věci na práci, než ležet v angličtitě, že?

mpc

INVESTICE pro zvládnutí zkoušky

Mnoho lidí vybírá jazykové školy podle ceny. To je v pořádku. Jak moc ale platí, že čím levnější výuka, tím víc ušetří?

Je potřeba vidět rozdíl mezi utráceníminvestováním. Utrácení přináší rychlé uspokojení, narozdíl od moudrého investování, které přináší návratnost. Návratnost v podobě zisku, energie, času, vzdělání, kvalifikace… čehokoliv, co má skutečnou hodnotu.

Proč se nezbavit otázky „Jak ušetřit?“ a nahradit jí otázkou Jak získat maximum za mé peníze? Když už víš, proč to děláš, proč se nezaměřit na nejlepší možnou strategii vedoucí přímo k cíli a investovat do sebe.

Jak být nejefektivnější a naučit se maximum? Jak neztrácet penízemoney tím, že desítky minut nasloucháš výkladům látky, kterou zrovna nepotřebuješ nebo ji už znáš?

Představ si tu změnu, kdyby Ti lektor pomáhal a vedl Tě osobně a veškeré pochybnosti, myšlenky či nápady s Tebou vyřešil na místě, abys odcházel(a) připravený(á) bezpečně složit svoji zkoušu. Tak funguje osobní trenér.

Investice do výhody, klidu a pohody

Možná do jedné osobní lekce vložíš více peněz, než při společné výuce v jazykové škole. Na druhou stranu si možná uvědomíš, jakou výhodu, klid a pohodu budeš mít při zkoušce díky pár týdnům či měsícům osobního tréninku, zaměřeného na Tebe osobně.

Pokračuj dál a přečti si o tom víc…

Udělejte první krok ZDARMA

Zvu Vás na seznamovací 30 minutovou lekci zdarma, během které nejen zjistíme, co potřebujete, ale zároveň se i něco na ukázku naučíte, abyste si angličtinu se mnou reálně vyzkoušeli. Pak se můžete rozhodnout, zda je to cesta pro Vás a zda budete pokračovat.

Lekce probíhá přes SKYPE nebo na adrese: Bělá 143 (Moravskoslezský kraj), chcete-li si domluvit o schůzku na jiném místě, zavolejte mi prosím na číslo 773 626 974.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování dotazu, poptávky. Zásady zpracování osobních údajů
 • Týdenní inspirace Přihlaste se zdarma k odběru týdenní inspirace Neala D. Walsche s českými překlady Lady Horné:

 • Přiveďte hlubokou moudrost, povzbuzení a vedení od světoznámého autora a kouče i do svého života Více info a ohlasy!

  Odesláním souhlasíte se zpracováním os. údajů za účelem zasílání citátů a nabídek z oblasti výuky angličtiny, dle Zásad zpracování os. údajů. Vaše údaje jsou v bezpečí. Odhlásit se můžete kdykoliv na dvě kliknutí.

  Více info a ohlasy na inspirace!

 • 100% ÚSPĚŠNOST STUDENTŮ

  100% mých studentů dokončilo maturitní zkoušku z angličtiny s výborným či chvalitebným prospěchem. Chcete být mezi nimi? Kontaktujte mne co nejdříve

 • Ohlasy na Týdenní inspirace

  Vždy si je ráda přečtu a popřemýšlím

  Dobrý večer paní Horná, již dlouho od vás dostávám Vaše emaily. Vždy si je ráda přečtu a popřemýšlím. Jako poděkování za vaší obětavou práci si dovoluji zaslat velmi krásný email (zážitek klinické smrti). Nevím, zda se více zajímáte o tyto "věci", ale tak to je! A pokud vás osloví, může Vám to ulehčit vnímání současného dění na planetě. Sbíráme zde cenné zkušenosti pro příští životy. Ještě jednou poděkování za Vaše emaily a přeji pohodu, klid a harmonii v každodenním životě. Přeji Vám, ať máte i nadále radost ze své činnosti. Přeji Vám pěkné cokoliv, kdekoliv a kdykoliv.

  Vlaďka Holeščáková

  Tisíceré díky za všechny zásilky

  Milá Lado,
  tisíceré díky za všechny zásilky, které mi čas od času zpestřují život a nutí k přibrzdění a zamyšlení. Je to milé. Moc Vám přeji, že se Vám splnil jeden z Vašich snů a setkala jste se s člověkem, kterého nejen obdivujete, ale hlavně ho přibližujete svými překlady i nám - čtenářům Vašich zásilek.

  Přeji Vám hlavně hodně zdraví.
  S láskou
  Haňa Grino

  Pohladí po duši

  Dobrý den paní Lado,

  děkuji za další inspirativní mail. Pohladí po duši a někdy mě český překlad utvrdí v tom, že jsem vše správně přeložila nebo se od Vás dozvím nový obrat, který ještě neznám... jindy si uvědomím, jak skladba anglické věty je diametrálně odlišná od české a jak český jazyk je nádherně bohatý a tvárný, když chce člověk něco přeložit z angličtiny a chce to tzv. "napasovat" na českou pusu :-)

  Ještě jednou děkuji.

  Veronika Lechnýřová

  Ani nevíte, jak moc…

  "Dobrý den, děkuji Vám, ani nevíte, jak moc a kolikrát mi Vaše emaily pomohly :)"

  D. K., Karlovy Vary

  Pravdivé i inspirující

  Paní Lado, zdravím, děkuji. Pravdivé i inspirující.

  Vděčný adresát - Z. Chládková

  Připomenutí LÁSKY, bez které se člověk sotva pohne z místa

  Hezké, Lado, děkuji :-).
  Připomenutí LÁSKY, bez které se člověk sotva pohne z místa...
  Na mě sedí i to Nor can you create abundance from a place of money worries... Vím, že z pozice strachu/obav/úzkostí či nejistoty těžko něco změním, spravím, ještě jsem se ale nedobrala toho, brát s láskou všechno, co přijde. Ale aspoň už to přijímám.
  Tvoje inspirace jsou prima - jak myšlenkově, tak i jazykově. Oprašuji/udržuji si v s nimi své znalosti angličtiny, což je fajn, poslední dobou s ní jinak moc nepřijdu do styku, a navíc mě vedou k zastavení a zamyšlení, což je ještě fajnovější!


  Měj se moc hezky


  Jitka

  Přesně tohle jsem si dnes měla přečíst

  "Děkuji, milá Lado, ano, přesně tohle jsem si dnes měla přečíst a ještě více v sobě utvrdit. Děkuji, děkuji, děkuji."

  s láskou H.G., Ostrava

  Vaše přednáška se mi moc líbila

  Vážená paní Horná, děkuji Vám za email i ukázky citátů. Vaše přednáška se mi moc líbila, dokázala jste, že jste odvážná a cílevědomá žena. a že chcete šířením Walschových myšlenek pomoci ostatním orientovat se ve složitostech života, což je záslužná práce. Vaše přednáška mě také inspirovala ke shlédnutí filmu Hovory s Bohem, který byl velmi zajímavý. Přeji Vám do další činnosti mnoho úspěchů.

  Marie Richterov

  Tve citaty ( tedy preklady ) mne provazeji opravdu radku let a za ne ti mockrat dekuji

  Mila Lado,

  :) cas leti - ano, tve citaty ( tedy preklady ) mne provazeji opravdu radku let a za ne ti mockrat dekuji, zajimave je , ze vzdy prisly presne takove, ktere jsem potrebovala v me situaci :) nic neni nahoda ,

  Bylo mi tehdy hodne smutno... a na chvili smutek prehlusil me vedomi, ze je vse tak , jak ma byt... a ze ja se nemohu bez techto situaci hnout kupredu a nechat uz konecne minulost i s temi, kteri mne uz ve svem zivote ani nechteji , proste plavat :)  tolik let stagnace a preslapovani a delani stale stejnych chyb... mi nepomohlo, takze prislo neco raznejsiho… abych se pohnula na cestu... jeste nevim kam povede , ale uz o ni premyslim ...a zacinam podnikat kroky.

  Jsi uzasna zena drzim ti palce at se vsechny tve zivotni projekty odvijeji jen spravnym smerem a naplnuji te laskou a smysluplnym pocitem z dobre vykonane prace... kazdy tu mame svuj dil na tomhle svete :)

  Ja ten svuj jdu opet hledat ... :)

  Opatruj se Lado a mooooc dekuji

  S laskou Ajka

  BE HAPPY

  "Skvělé Ladi!!! Skvěle verbalizované!!! DĚKUJI!!! BE HAPPY!!!"

  J*

  Děkuji Ti, že mi zasíláš inspirace

  Milá Lado,
  poslechla jsem si 3 Tvá videa a mohu konstatovat, že jsi výborná! Děkuji Ti, že mi zasíláš inspirace, ráda je čtu.

  Eva

  Poděkování

  "Dobrý den paní Horná, dovoluji si jako poděkování za vaše emaily poslat tyto krásné fotografie."

  V.

  Pokaždé jim věnuji zamyšlení

  Tvé překlady přijímám nárazově, ale pokaždé jim věnuji zamyšlení a je-li prostor pro doplnění z vlastní zkušenosti, snažím se náš dialog alespoň tímto způsobem udržovat - je to hezké, milé, vzácné...tisíceré díky, opatruj se, pokračuj, těším se!!!

  S úctou a láskou, Haňa

  Jsou nádherné, mají hloubku

  "Díky paní Ladě se mohu jednoduše zamyslet nad citáty NDW. Jsou nádherné, mají hloubku, smysl… Mám radost, že se jimi mohu inspirovat. Už teď se těším na další!"

  Jana Malířová,
  barevná typoložka a stylová poradkyně, Hať
  www.vimcomislusi.cz

  Jsem moc rada ze mohu svuj zivot obohacovat

  Velke podekovani mila Lado,
  jsi uzasna zena a jsem moc rada ze mohu svuj zivot obohacovat diky tvym prekladum citatu meho oblibeneho autora. DEKUJI DEKUJI DEKUJI

  Ajka Šuhajdová

  Citáty jsou úžasné, posunou mě vždy dál

  "Děkuji. Tvé citáty jsou úžasné, posunou mě vždy dál a zajímavé je, že se týkají vždy toho na co myslím, nebo co prožívám, v ten moment. DĚKUJI moc."

  Milan Vozar, Břeclav
  www.milanvozar.fgxpress.com

  Thank you so much for your sharing on Facebook

  I have to thank you so much for your sharing - you know......... Neale Walsch - Death does not exist..... I listened it several times yesterday. It was very powerful and beautiful..... and sad and also very encouraging..... Thanks.....

  Jana, Borová

  Citáty jsou pro nás oporou

  Citáty od Lady jsou pro nás milým potěšením a oporou ve chvílích, kdy potřebujeme povzbudit. Moudra v nich obsažená nám dávají chuť do života a uvědomění, že vše je tak, jak má být.

  Dana Brussová a Radomír Postulka, Ostrava
  www.zdravavyziva-dara.cz

  Jsi úžasnou žijící inspirací a vzorem pro nás všechny

  Milá Lado,

  moc ráda bych poděkovala za to, že jsi se objevila na mé cestě, prvně s úžasnými překlady citátů Neala Donalda Walsche, které, jak to bývá, přicházely přesně v době, kdy jsem takovou myšlenku, inspiraci potřebovala. Prostě nic v životě není náhoda - jsem vděčná za to, co našemu světu dáváš s láskou. Buď požehnaná Ty i Tvá práce. DĚKUJI - jsi úžasnou žijící inspirací a vzorem pro nás všechny.

  Ajka Š.

  Přináší mi radost a pocit štěstí

  Děkuji Vám za Vaše emaily, přináší mi radost a pocit štěstí :)
  Mějte se hezky :)

  Dana

  Je naprosto úžasné, jak pomáháš lidem a posunuješ je!

  Ahoj Lado,

  je to naprosto úžasné, skvělé, co děláš, jak pomáháš lidem a posunuješ je! Je to prostě Tvé poslání! Posílám Ti spoustu štěstí, lásky a úspěchů ve všem!!!

  Šárka Š., Ostrava

  Krásné a tak hořce pravdivé

  Krásné a tak hořce pravdivé... děkuji, milá Lado (a dokonce se tím intuitivně i řídím).

  Haňa

  Tvé překlady Walschových básní mi v životě fakticky pomáhají

  Ahoj Lado,
  rozhodla jsem se podpořit Tě zpětnou vazbou v tom co děláš. Již delší dobu mi chodí Tvé překlady básní od pana Walsche a musím říct, že to opravdu funguje. Nejen, že verše mají vzácnou moc a opravdu se často stane, že přijdou jako odpověď ve chvíli, kdy člověk řeší určitý problém, ale jsou i některé, ke kterým se často a ráda vracím a fakticky mi pomáhají v životě zvládat pro mne nelehké situace i náročná období. Děkuju!!!

  Iveta

  Tak to je přesně pro mne

  Milá Lado, děkuji za inspiraci, tak to je přesně pro mne.

  Jiřina, Kravaře

  Krásné inspirace pobízejí k zamyšlení v tomto uspěchaném světě

  Milá Lado. 😀
  Moc Ti děkuji za všechny krásné inspirace, které mi posíláš. Jsou velmi pěkné a mnohdy velice inspirativní, jak už to vlastně ve svém názvu samy o sobě říkají. Pobízejí k zamyšlení a zastavení se v tomto "uspěchané světě". Přeji Ti mnoho elánu do velmi pěkné práce.

  Jiřka S., Kravaře

  Laskavé povzbuzení sebevědomí

  Děkuji za laskavé povzbuzení sebevědomí.

  Milada Blatná, Brno

  Děkuji za každotýdenní inspiraci

   

  Děkuji za každotýdenní Inspiraci.

  A. Dudová, Chuchelná 

  Těžko říct, jestli to tak je

  Díky Lado, těžko říct, jestli to tak je, ale můžeme si to myslet.

  Martin Pačka, Uherské Hradiště

  Jsi inspirující kamarádka, která má vizi a dokáže pomoci

  Ahojky,
  jsi pro mě inspirující člověk a kamarádka, která má vizi a dokáže pomoc dalším lidem. :)

  Tomáš, Ostrava 

  Děkuji za krásná poselství

  Dobrý den paní Lado, děkuji za krásná poselství, zvlášť to dnešní mi jen něco potvrdilo. Moc děkuji a těším se na další. Přeji krásný den.

  Zdeňka Černá, Opava

  Pochopila jsi, že největší radost přináší služba druhým a ne služba sobě.

  Milá Lado,

  musím reagovat poděkováním za tuto inspiraci, kterou navíc dokládáš svým vlastním příkladem.

  Pochopila jsi, že největší radost přináší služba druhým a ne služba sobě. To byl výborný nápad propojit výuku angličtiny s poučením také z duchovní oblasti. Věřím, že pomáháš lidem otevírat oči a přeji Ti hodně energie do další práce.

  Měj se hezky. Zdeňka Č., Opava 

  Tvé překlady jsou perfektní

  Preji krasny den Ladenko,

  Jsi neskutecny andel a tve preklady jsou perfektni diky tvemu smysleni ve stejne vlnove frekvenci jako je autor textu sam Donald Walsh :). Dekuji ti, ze jsi, a ze jsem te na sve ceste mohla potkat, trebaze "jen" virtualne.

  Preju do zivota i tve prace stesti a ohromne bohatsvi vseho, co pokladas za dulezite pro zivot. :)

  S laskou Ajka

  Považuji Ladu za milou přítelkyni

  Přesto, že se s Ladou (zatím) osobně neznáme, považuji ji za milou přítelkyni, která neúnavně kráčí za svými sny a postupně si plní svá přání...je obdivuhodná!...a při tom stíhá pravidelně obohacovat spoustu lidí svými milými vstupy na obrazovky našich "komunikačních hraček".
  Spojuje nás nejen znamení narození, ale i podobné vnímání spousty momentů a přesto, že moje odezvy jsou nepravidelné, moc ráda si týdenní inspirace od Lady pročítám a zamýšlím se nad nimi...a když mám pocit, že snad mohu něčím přispět, ráda to dělám. Vnímám to jako mé vnitřní obohacování a věřím, že i když to mnohdy vědomě nezachytím, podvědomí si to přebere a doplní tu mozaiku, která se mi celý život v kterémsi koutečku postupně skládá a já jsem za tyhle střípky=podněty upřímně vděčná.

  Jsem vděčná, že jsem měla možnost Ladu alespoň touto cestou poznat a že s ní mohu její inspirace sdílet a dolaďovat i své názory.
  Děkuji, děkuji, děkuji.
   
  Haňa Grino

  Nevím jak se revanšovat za takovou nádheru

  Dobrý den.
  Po delší nepřítomnosti, jsem byl mile překvapen zahrnutím překrásných mailů. Nevím jak se revanšovat za takovou nádheru. Možná mi napovíte jak se můžu odvděčit. Zatím velké vřelé díky.

  Pavel Berka

  Je výborné, že se našel sdílný člověk, který šíří lásku k moudrosti dále a dále

  Děkuji moc za Vaše stránky s motivací citátů od autora : Neala Donalda Walsche

  Je výborné, že se našel sdílný člověk, který šíří lásku k moudrosti dále a dále.

  Jsem názoru, že kdo posílá dále dobro, tak se mu dobro také násobně vrací.

  Díky Vám se rozšiřuje počet lidí kteří rádi pracují na svém růstu a snaží se tuto moudrost šířit ve svém prostředí.

  Soukromém, pracovním a okolí svých rodin, přátel, atd.

  Snažím se denně stále být slušným člověkem.

  DĚKUJI , DĚKUJI a DĚKUJI za vše dobré co děláte pro druhé.

  Jsem realistickým optimistou. Po celý život chci věřím známému životnímu krédu,

  že pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí.

  DĚKUJI , DĚKUJI a DĚKUJI za vše dobré co děláte pro druhé.

  Přeji Vám i Vašemu celému týmu jen všechno dobré a ať se Vám všechno stále daří  ! ! !

   

  Váš příznivec a fanda Karel