Příprava na Cambridge Certificate FCE

Již nyní se můžete připravit na mezinárodní zkoušky Cambridge Certificate.

Mnoho mých současných studentů má na to dostatečné znalosti i dovednosti a pokud jste se rozhodli tuto zkoušku úspěšně zvládnout, připravím Vás na to.

Úroveň znalosti angličtiny v České republice se zvyšuje a současně s tím roste i zájem o Cambridge Certificate. Zatímco ještě nedávno byla průměrná znalost angličtiny u studentů na úrovni B1, nyní již dosahuje úrovně B2, kterému odpovídá certifikát FCE.

A právě přípravu na certifikát FCE Vám nyní mohu poskytnout, neboť na této úrovni znalostí se již dokážete bez problému anglicky velmi dobře domluvit ve všech situacích.

Pro ty, kteří se pak budou chtít v anglickém jazyce více orientovat na odbornější či profesionálnější úrovni, mají se mnou možnost přípravy na zkoušku CAE.

Udělejte první krok ZDARMA ještě dnes

Zvu Vás na seznamovací 30 minutovou lekci zdarma, během které nejen zjistíme, co potřebujete, ale zároveň se i něco na ukázku naučíte, abyste si angličtinu se mnou reálně vyzkoušeli. Pak se můžete rozhodnout, zda je to cesta pro Vás a zda budete pokračovat.

Lekce probíhá buď přes SKYPE nebo na adrese: Bělá 143 (Moravskoslezský kraj), chcete-li si domluvit o schůzku na jiném místě, zavolejte mi prosím na číslo 773 626 974.


Po odeslání Vás budu kontaktovat s nabídkou volných termínů a domluvíme si konkrétní čas. Těším se na Vás – Lada Horná, Váš lektor a kouč angličtiny.