Lekce angličtiny probíhají online | Kvalifikovaná lektorka Lada Horná | Volejte 773 626 974

Nevím, jestli už jste v sobě objevili tu jiskru, která zažehne plamen v srdci: "Já tu angličtinu KONEČNĚ dám, protože na to NĚKDE V HLOUBI mám!", ale jakmile budete vědět, že chcete bez kompromisů ovládnout angličtinu, pak přijměte mé osobní pozvání na soukromý trénink angličtiny!

(REFERENCE NAJDETE NA KONCI TÉTO STRÁNKY)

Proč právě angličtina s Ladou Hornou? V čem je to jiné? V čem je to jedinečné? Jak to, že to tak spolehlivě funguje? Není v tom žádná magie ani tajemství, přesvědčte se sami:

Bez ohledu na talent nebo startovní čáru, díky poctivému tréninku a soukromým lekcím získáte:

 

Rychlé rozmluvení se v angličtině

Díky face-to-face tréninku a dalším metodám se brzy uvolníte a zapomenete se stresovat či stydět, takže se rychle zbavíte ostychu hovořit anglicky (i když  třeba ještě anglicky neumíte), a díky tomu výrazně vzroste Vaše sebevědomí, začne Vás to bavit, takže Váš další pokrok bude ještě rychlejší.

 

Již po cca měsíci pocítíte novou úroveň

Během pár týdnů se zbavujete strachů a podobné zátěže, rozvazuje se Vám jazyk a pouta, které Vás držela při zemi, postupně přirozeně mizí. Kdybyste si odnesli byť jen toto jediné, angličtina už pro Vás nikdy nebude strašákem pod postelí.

 

Konečně pochopíte anglickou gramatiku

Drtivé většině začátečníků se třesou kolena z gramatiky, ale naprosto zbytečně, protože jim ji dosud nikdo srozumitelně nevysvětlil, ale jakmile pochopíte hlavní principy, objevíte zbrusu nový svět, kolečka do sebe zapadnou a chaos vyšumí, díky POCHOPENÍ.

Jakmile jednou vyluštíte tuhle gramatickou křížovku, možná Vás gramatika začne dokonce bavit! (Cože?) Přečtěte si to znovu, není to překlep. Skutečně mám tu zkušenost, že mnozí studenti začali gramatiku hltat, milovat a dokonce se jí dožadovat (!), k nepochopení, že?

Nevím, jak moc vás to překvapí, ale díky tomu se učí rychleji. Podobně jako archeolog nadšeně odhaluje písmo starých run, Vy můžete odhalovat principy a význam anglických vět.

 

Vybudujete nový pozitivní návyk

S tréninkem získáváte pravidelnost a díky tomu právě onen důležitý nový návyk, a to jsou nutné podmínky veškerého rozvoje, pokroku a jisté cestě k cíli.

 

Intenzivní učení a face-to-face trénink

Trénink je vysoce efektivní a optimální, prostě tak akorát na míru individuálním možnostem a schopnostem, díky tomu se učíte rychleji, takže Vaše cesta je přímá, komfortní a směřuje k výsledkům, které Vás samotné brzy možná překvapí.

 

Jedinečná časová flexibilita - náhradní termíny za vynechané hodiny

Tuto jedinečnou výhodu žádné jiné kurzy neposkytují. Právě to bude Vaše tajná zbraň pokroku a svatý grál udržení se na cestě, při budování návyku.

Nejspolehlivější cesta k jakémukoliv cíli totiž je postupovat krok za krokem. I největší strom porazíte jedním zásekem za druhým - se 100% úspěšností. A k tomu je nutná pravidelnost, v našem případě NÁVYK.

Vytvořit nový návyk, ale není vůbec legrace, jakmile totiž jednou vynecháte - ztratíte ho, v tu ránu je pryč, sejdete z cesty a najednou zjistíte, že jako lusknutím uběhl další rok a Vy stojíte tam, kde jste byli - na začátku.

Jsme lidé a každému se to může stát - přijdou jiné povinnosti či důležité věci, ale jestli to s Vaší angličtinou myslíte vážně, tak spolu uděláme maximum, abyste svou pravidelnost a návyk udrželi. Díky tomu překonáte běžné potíže a dosáhnete svého cíle, snu a konečně vítězství nad angličtinou!

 

Jakou angličtinu Vám mohu nabídnout

Angličtinu vhodnou jak pro začátečníky, věčné začátečníky, pokročilé, tak velmi pokročilé v těchto oblastech:

 

Praktická angličtina pro úspěch v práci a podnikání - od základů až po velmi pokročilou jazykovou zdatnost.

 

Obchodní angličtina, už Vám během obchodních jednání či schůzek se zahraničními partnery jen tak něco neuteče.

 

Angličtina pro strojírenské technologie, engineering, pro specialisty.

 

Angličtina v zahraniční politice, nejen pro politiky, ale pro náročné!

 

Možná Vám připadá, že je můj repertoár poměrně široký a mohl by být dokonce povrchní, nemusíte se však vůbec obávat. Pravda je, že každý ve své profesi s přibývajícími léty rosteme jak do hloubky, tak do šířky a pestrý rozsah témat a rozhled je pro lektora velmi důležitý a Vy z toho budete těžit.

Jak spolupráce probíhá, jak trénink funguje?

Jednoduše, domluvíme si den, čas a místo setkání. Může to být i on-line setkání přes Skype. Po seznamovací hodině zjistíme, zda si vzájemně vyhovujeme a domluvíme si rozvrh hodin. Vynechané hodiny je možné flexibilně nahradit v jiném čase (bez příplatku), předpokladem je vzájemná a včasná domluva.

 

Kolik osobní trénink stojí

Není to nejlevnější, protože nemohu být nejlevnější, pokud chci poskytovat jenom kvalitní služby. Není to však ani drahé, možná dokonce méně, než byste čekali. Prakticky však stále držím úroveň obvyklých cen - kvalitní služba s rychlými výsledky za běžné ceny, které si může každý dovolit.

Někdo hodnotí cenu, jiný zhodnocuje přínos a obohacení pro život nyní i do budoucna. Někdo si tedy může pomyslet, že to je drahé, jiný po něčem takovém skočí bez ohledu na to, zda ušetří pár stokorun měsíčně.

V každém případně jsem si jistá, že hodnota například několikaměsíčního poctivého tréninku a jeho celkový přínos pro mé klienty a studenty daleko převyšuje cenu, kterou investovali.

Ceny za jednotku tréninku jsou smluvní již od 300 Kč/hod., s ohledem na náročnost, Vaše konkrétní potřeby či nutnost mé přípravy na Vaši výuku. V každém případě se vždy na ceně domlouváme předem.

Udělejte první krok ZDARMA ještě dnes

Zvu Vás na seznamovací 30 minutovou lekci zdarma, během které nejen zjistíme, co potřebujete, ale zároveň se i něco na ukázku naučíte, abyste si angličtinu se mnou reálně vyzkoušeli. Pak se můžete rozhodnout, zda je to cesta pro Vás a zda budete pokračovat.

Lekce probíhá buď přes SKYPE nebo na adrese: Bělá 143 (Moravskoslezský kraj), chcete-li si domluvit schůzku na jiném místě, zavolejte mi prosím na číslo 773 626 974.

Zde zadejte Vaše údaje


  • Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování dotazu, poptávky. Zásady zpracování osobních údajů

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

 

Po odeslání Vás budu kontaktovat s nabídkou volných termínů a domluvíme si konkrétní čas. Těším se na Vás - Lada Horná, Váš lektor a kouč angličtiny.