Můj příběh

Miluji angličtinu a miluji ji jako prostředek, který mi pomáhá naplnit si své sny. Miluji ten jazyk, který mi umožňuje dorozumět se téměř s kýmkoliv a téměř kdekoliv.

Miluji a užívám si tu skutečnost, že díky angličtině a internetu dokážu poslouchat audia či videa a sledovat filmy v originále, účastnit se mezinárodních školení a webinářů a získávat tak zajímavé poznatky odkudkoliv a o čemkoliv a porozumět jim.

A také miluji spiritualitu a různé druhy spirituálních témat. Studuji je již více než 25 let. Nejdříve jsem byla limitována českými překlady, ale dnes již toto omezení díky znalosti angličtiny neplatí.

Nejvíce se mnou ladí díla Neala Donalda Walsche, amerického spisovatele, člověka, který doslova utekl smrti z lopaty a dokázal se vyhrabat ze samotného dna lidské společnosti až do pozice světově uznávaného spisovatele, spirituálního kouče a lídra.

Jeho Hovory s Bohem mne natolik oslovily, že jsem se pustila do překladů a šíření jejich stěžejních myšlenek ve formě Denních inspirací.

Ale miluji i další naprosto běžné věci. Jsou to procházky po horách a toulání se v lese, práce s lidmi, které velmi ráda učím, nenápadně koučuji a často s nimi vedu neformální anglické rozhovory, ráda si organizuji svůj čas podle svého a vůbec – v poslední době jsem zjistila, že se mi líbí a je moc fajn být svou vlastní paní.

A i toto vše mi angličtina umožňuje…

Bylo tomu tak vždycky?

Kdepak, nebylo. Od svých 23 let jsem jako inženýrka ekonomie pracovala na mnohých ekonomických i manažerských pracovních pozicích, kterým jsem díky své povaze dělat věci naplno věnovala maximum svého času i energie. Bohužel mnohdy i na úkor svého zdraví a péče o svou mladou rodinu a domácnost.

Pamatuji si například situaci, kdy jsem několik týdnů velmi intenzivně pracovala na projektu a v předvečer jeho odeslání se poprvé přišel podívat na stav věci ředitel a chtěl po mne v tu již naprosto nevhodnou chvíli změnit podstatné věci, které by se odrazily na téměř každé stránce připravované žádosti o grant.

Ten večer jsem poprvé odmítla.

A tu samou noc o pár hodin později jsem stála na liduprázdné křižovatce, sledujíc červeného panáčka na semaforu naproti přes silnici s vědomím, že mi za 5 minut jede vlak…Díky totálnímu vyčerpání jsem nebyla schopna si dát v hlavě dohromady, že tu křižovatku opravdu mohu bezpečně přejít na červenou a vlak tak stihnout. Vlak ujel a já se tam třásla zimou uprostřed noci 25 km od svého domova bez šance se tam nějak dostat.

Pracovní průšvihy

Již od první třídy jsem chtěla být učitelkou. Jak šel čas, můj sen se rozplynul po neúspěšné přihlášce na vysokou pedagogickou školu, kdy z více jak sta uchazečů vybrali ke studiu pouhou desetinu. Vystudovala jsem tedy ekonomiku a pracovala pro mnohé lidi a organizace, které mne po té, co vyždímaly maximum, odkoply v podstatě jako prašivého psa. Aspoň já tehdy měla ten pocit.

Zažila jsem to opravdu mockrát. S trochou nadsázky mohu říct, že jsem expert na vyhazovy. Mám potvrzené černé na bílém, že jsem od svých dvaatřiceti byla v průběhu následujících 15 let evidována na Úřadě práce sedmkrát. A s věkem těsně po čtyřicítce zájem o mne upadl úplně. Nic nepomohly prokazatelné úspěchy a zkušenosti, nic nepomohl vysokoškolský diplom, postupně jsem se dostávala do situace, kdy bych už brala práci jakoukoliv.

Angličtina

Jednoho dne se na mne psycholog na Úřadě práce jen krátce podíval: „Už jste tu zase?“ Chvíli studoval mé aktivní účasti na zahraničních konferencích a poté mne nasměřoval: „Dejte se na angličtinu.“

Proč ne? Absolvovala jsem podrobné psychologické testy, dostala doporučení na roční rekvalifikační kurz a vzhledem k tomu, že jsem měla čerstvě za sebou další neúspěšný pokus o zaměstnání, na který jsem se připravovala v anglickém jazyce, dostala se mezi nejlepší, i když o generaci mladší skupinu studentů.

Nebylo vůbec lehké jim v mém věku stačit, hlava první měsíc odmítala dovnitř cokoliv anglického vpustit, nicméně pak se mozkové závity znovu roztočily, mechanická paměť opět zaktivovala a kurz jsem v řádném termínu velmi úspěšně ukončila…..abych posléze byla znovu po krátkých obdobích zaměstnání vyhozena z dalších tří organizací, z nichž jednou byla i jazyková škola.

Zpět ve stejném kolotoči

Jak už se stalo mým zvykem, ve všech pozicích jsem odvedla prokazatelné kvalitní výsledky, posunula úroveň práce na svěřeném úseku o další stupeň výše a přesto po 3 letech byla znovu tam, odkud jsem vyšla – na samotném dně mých fyzických i duševních sil a nezájmu o mne a mou práci.

Jednoho dne mne napadlo poskládat svůj příjem ze dvou – tří zkrácených pracovních úvazků, když se stala pozoruhodná věc. Na dvou stejných místech o dva stejné zkrácené pracovní úvazky jsme se zajímaly dvě stejné ženy.

Moje konkurentka nebyla vzdělanější, nebyla chytřejší, nebyla ani v něčem zkušenější, byla to opravdu velmi běžná žena, se kterou jsem měla dokonce možnost mluvit, ale ona opravdu obě ty na sobě nezávislé pozice pro sebe dokázala získat.

Já ne…

Ve chvíli, když jsem se to dozvěděla, jsem byla na jedné společenské akci. Kamarádi kolem mne se bavili, smáli, vyprávěli historky jak z rodinného života, tak i pracovního prostředí…
Já neměla co říci. Pro mne se svět v tuto chvíli opět zhroutil. Byla jsem znovu a zase již dlouho bez práce, což jsem, a myslela jsem si, že nejen já, již vnímala pro rozhovor jako poněkud ošumtělé a nepříjemné téma jakoby svázené s mou osobou již zřejmě napořád…

Nečekaná podpora

Jedinou útěchou mi byly motivační a duchovní knihy. Půjčovala jsem si ve veřejné knihovně všechno, co jsem v knihkupectvích viděla a pokud mi to finanční situace dovolila, nakupovala jsem v Levných knihách.

Pamatuji si, že první kniha Neala Donalda Walsche na mne skoro doslova spadla. Byly tam na polici knihy tři – Hovory s Bohem – díl 1, 2 a 3. Neměla jsem peníze na všechny, ale jednu z nich, tu třetí, kde, jak jsem se dozvěděla, mělo být shrnutí i prvních dvou, jsem si koupila.

Tím dnem se Hovory s Bohem – milujícím, chápavým a s nekonečnou trpělivostí vysvětlujícím – staly již napořád nedílnou součástí mého života.

Prolomení omezení v mysli

Nevím, jakou zkušenost máte vy, ale odejít z pozice zaměstnance-nezaměstnance na volnou nohu, když vám táhne na padesát, chce velkou dávku odvahy a odhodlání anebo možná hodně velkou dávku zoufalství a beznaděje, abyste tento krok opravdu učinili.

„Když nejsem pro vás dost dobrá, tak dobře, nejsem“, řekla jsem si. „Budu to respektovat. Ale pokud jsem dokázala vybudovat fungující týmy na několika pracovištích, zavést postupy a činnosti, které na nich do té doby nebyly anebo nefungovaly, velmi úspěšně a efektivně odřídila největší projekt, který daná organizace měla, anebo zavedla systém do mnoho let zanedbávaného úseku, a to vše pro někoho!, proč bych, krucinál, to samé nedokázala pro sebe? “

Začínala jsem s prvními čtyři studenty. Jim vděčím za to, že mne podrželi a rozhodli se odejít z jazykové školy se mnou. Sehnali jsme první malou místnost a pokračovali ve výuce. Roznesla jsem letáky, rozesílala emaily a postupně, pomaloučku postupem času během následujícících 7 let jsem počet svých aktuálních studentů až ztrojnásobila.

Současná situace

V současné době mám odučeno více jak 7 let, přes 240 studentů soukromých i firemních  a přes 5 000 vyučovacích či 60 minutových anglických lekcí.

Jsem vděčná za to, že si mne studenti navzájem doporučují, že aktivně na sobě pracují a téměř denně mne překvapují svými originálními přístupy, co všechno se dokážou a chtějí naučit a zdroji, které si zkoušejí sami vyhledávat.

V určitém okamžiku ode mne začínají očekávat to, co si myslím, je opravdu nejefektivnější. Že jim pomohu zorientovat se a anglicky zpracovat nejen to, co jim já doporučím, ale i to, co si sami aktivně vyhledají dle svého vlastního zájmu a tudíž, na čem se nejvíce naučí. Jsem velmi potěšena a vděčna, když se mi dostane jejich příznivých referencí.

A můj zájem o knihy Neala Donalda Walsche?

Již dávno to není jen pasivní obdivný zájem. Jsem velmi ráda, že se s vámi mohu podělit o radostnou skutečnost, že mé překlady Denních inspirací Neala Donalda Walsche každý týden zdarma rozesílám již přes 300 zájemcům a jejich počet se každým dnem zvyšuje. Kdokoliv z vás se může nechat těmito nevšedními myšlenkami, respektive mými překlady do češtiny, inspirovat!

Ty nejlepší z Denních inspirací jsem uvedla v mém dvojjazyčném 1. ebooku 16 TOP citátů Neala Donalda Walsche. Za 3 roky, kdy je na mých webových stránkách zdarma k dispozici, si jej už stáhlo více než 100 lidí.

Díky nim vznikl i můj 2. ebook Nápady jsou Bůh, který Ti říká „AHOJ!“ aneb 31 vzkazů od Boha, který mi pomohly projít ohněm životních vztahů.  Společným vyjádřením, kterým čtenáři tuto knihu čtou, je slovní spojení „jedním dechem“.

Moje cesta za Nealem

Co mi udělalo největší radost a čím mi angličtina skutečně dokázala splnit obrovský životní sen?

Za Nealem jsem se vydala. Setkala jsem se s ním spolu s dalšími 9 lidmi z celého světa a měla možnost vést v téměř intimním prostředí společně několikahodinové rozhovory nad jednotlivými tématy jeho knih.

Nikdy nezapomenu na nádherné zapadající slunce nad Kaskádovými horami obklopujícími přátelské městečko Ashland v severozápadním Oregonu, na úžasnou atmosféru rozhovorů lidí 4 různých kontinentů, které bez rozdílu národností spojily mírumilovné myšlenky knih s původem až odněkud shůry

A jsem šťastná, že i já, nenápadná drobná žena ze samého srdce Evropy, jsem a už navždy  budu, v přímém přátelském spojení s tímto světovým duchovním mírumilovným vůdcem.

Přemýšleli jste nad tím, jaký sen máte vy? Jaký sen může angličtina pomoci naplnit vám?

  • Týdenní inspirace Přihlaste se zdarma k odběru týdenní inspirace Neala D. Walsche s českými překlady Lady Horné:

  • Přiveďte hlubokou moudrost, povzbuzení a vedení od světoznámého autora a kouče i do svého života Více info a ohlasy!

    Odesláním souhlasíte se zpracováním os. údajů za účelem zasílání citátů a nabídek z oblasti výuky angličtiny, dle Zásad zpracování os. údajů. Vaše údaje jsou v bezpečí. Odhlásit se můžete kdykoliv na dvě kliknutí.

    Více info a ohlasy na inspirace!

  • 100% ÚSPĚŠNOST STUDENTŮ

    100% mých studentů dokončilo maturitní zkoušku z angličtiny s výborným či chvalitebným prospěchem. Chcete být mezi nimi? Kontaktujte mne co nejdříve

  • Ohlasy na Týdenní inspirace

    Vždy si je ráda přečtu a popřemýšlím

    Dobrý večer paní Horná, již dlouho od vás dostávám Vaše emaily. Vždy si je ráda přečtu a popřemýšlím. Jako poděkování za vaší obětavou práci si dovoluji zaslat velmi krásný email (zážitek klinické smrti). Nevím, zda se více zajímáte o tyto "věci", ale tak to je! A pokud vás osloví, může Vám to ulehčit vnímání současného dění na planetě. Sbíráme zde cenné zkušenosti pro příští životy. Ještě jednou poděkování za Vaše emaily a přeji pohodu, klid a harmonii v každodenním životě. Přeji Vám, ať máte i nadále radost ze své činnosti. Přeji Vám pěkné cokoliv, kdekoliv a kdykoliv.

    Vlaďka Holeščáková

    Tisíceré díky za všechny zásilky

    Milá Lado,
    tisíceré díky za všechny zásilky, které mi čas od času zpestřují život a nutí k přibrzdění a zamyšlení. Je to milé. Moc Vám přeji, že se Vám splnil jeden z Vašich snů a setkala jste se s člověkem, kterého nejen obdivujete, ale hlavně ho přibližujete svými překlady i nám - čtenářům Vašich zásilek.

    Přeji Vám hlavně hodně zdraví.
    S láskou
    Haňa Grino

    Pohladí po duši

    Dobrý den paní Lado,

    děkuji za další inspirativní mail. Pohladí po duši a někdy mě český překlad utvrdí v tom, že jsem vše správně přeložila nebo se od Vás dozvím nový obrat, který ještě neznám... jindy si uvědomím, jak skladba anglické věty je diametrálně odlišná od české a jak český jazyk je nádherně bohatý a tvárný, když chce člověk něco přeložit z angličtiny a chce to tzv. "napasovat" na českou pusu :-)

    Ještě jednou děkuji.

    Veronika Lechnýřová

    Ani nevíte, jak moc…

    "Dobrý den, děkuji Vám, ani nevíte, jak moc a kolikrát mi Vaše emaily pomohly :)"

    D. K., Karlovy Vary

    Pravdivé i inspirující

    Paní Lado, zdravím, děkuji. Pravdivé i inspirující.

    Vděčný adresát - Z. Chládková

    Připomenutí LÁSKY, bez které se člověk sotva pohne z místa

    Hezké, Lado, děkuji :-).
    Připomenutí LÁSKY, bez které se člověk sotva pohne z místa...
    Na mě sedí i to Nor can you create abundance from a place of money worries... Vím, že z pozice strachu/obav/úzkostí či nejistoty těžko něco změním, spravím, ještě jsem se ale nedobrala toho, brát s láskou všechno, co přijde. Ale aspoň už to přijímám.
    Tvoje inspirace jsou prima - jak myšlenkově, tak i jazykově. Oprašuji/udržuji si v s nimi své znalosti angličtiny, což je fajn, poslední dobou s ní jinak moc nepřijdu do styku, a navíc mě vedou k zastavení a zamyšlení, což je ještě fajnovější!


    Měj se moc hezky


    Jitka

    Přesně tohle jsem si dnes měla přečíst

    "Děkuji, milá Lado, ano, přesně tohle jsem si dnes měla přečíst a ještě více v sobě utvrdit. Děkuji, děkuji, děkuji."

    s láskou H.G., Ostrava

    Vaše přednáška se mi moc líbila

    Vážená paní Horná, děkuji Vám za email i ukázky citátů. Vaše přednáška se mi moc líbila, dokázala jste, že jste odvážná a cílevědomá žena. a že chcete šířením Walschových myšlenek pomoci ostatním orientovat se ve složitostech života, což je záslužná práce. Vaše přednáška mě také inspirovala ke shlédnutí filmu Hovory s Bohem, který byl velmi zajímavý. Přeji Vám do další činnosti mnoho úspěchů.

    Marie Richterov

    Tve citaty ( tedy preklady ) mne provazeji opravdu radku let a za ne ti mockrat dekuji

    Mila Lado,

    :) cas leti - ano, tve citaty ( tedy preklady ) mne provazeji opravdu radku let a za ne ti mockrat dekuji, zajimave je , ze vzdy prisly presne takove, ktere jsem potrebovala v me situaci :) nic neni nahoda ,

    Bylo mi tehdy hodne smutno... a na chvili smutek prehlusil me vedomi, ze je vse tak , jak ma byt... a ze ja se nemohu bez techto situaci hnout kupredu a nechat uz konecne minulost i s temi, kteri mne uz ve svem zivote ani nechteji , proste plavat :)  tolik let stagnace a preslapovani a delani stale stejnych chyb... mi nepomohlo, takze prislo neco raznejsiho… abych se pohnula na cestu... jeste nevim kam povede , ale uz o ni premyslim ...a zacinam podnikat kroky.

    Jsi uzasna zena drzim ti palce at se vsechny tve zivotni projekty odvijeji jen spravnym smerem a naplnuji te laskou a smysluplnym pocitem z dobre vykonane prace... kazdy tu mame svuj dil na tomhle svete :)

    Ja ten svuj jdu opet hledat ... :)

    Opatruj se Lado a mooooc dekuji

    S laskou Ajka

    BE HAPPY

    "Skvělé Ladi!!! Skvěle verbalizované!!! DĚKUJI!!! BE HAPPY!!!"

    J*

    Děkuji Ti, že mi zasíláš inspirace

    Milá Lado,
    poslechla jsem si 3 Tvá videa a mohu konstatovat, že jsi výborná! Děkuji Ti, že mi zasíláš inspirace, ráda je čtu.

    Eva

    Poděkování

    "Dobrý den paní Horná, dovoluji si jako poděkování za vaše emaily poslat tyto krásné fotografie."

    V.

    Pokaždé jim věnuji zamyšlení

    Tvé překlady přijímám nárazově, ale pokaždé jim věnuji zamyšlení a je-li prostor pro doplnění z vlastní zkušenosti, snažím se náš dialog alespoň tímto způsobem udržovat - je to hezké, milé, vzácné...tisíceré díky, opatruj se, pokračuj, těším se!!!

    S úctou a láskou, Haňa

    Jsou nádherné, mají hloubku

    "Díky paní Ladě se mohu jednoduše zamyslet nad citáty NDW. Jsou nádherné, mají hloubku, smysl… Mám radost, že se jimi mohu inspirovat. Už teď se těším na další!"

    Jana Malířová,
    barevná typoložka a stylová poradkyně, Hať
    www.vimcomislusi.cz

    Jsem moc rada ze mohu svuj zivot obohacovat

    Velke podekovani mila Lado,
    jsi uzasna zena a jsem moc rada ze mohu svuj zivot obohacovat diky tvym prekladum citatu meho oblibeneho autora. DEKUJI DEKUJI DEKUJI

    Ajka Šuhajdová

    Citáty jsou úžasné, posunou mě vždy dál

    "Děkuji. Tvé citáty jsou úžasné, posunou mě vždy dál a zajímavé je, že se týkají vždy toho na co myslím, nebo co prožívám, v ten moment. DĚKUJI moc."

    Milan Vozar, Břeclav
    www.milanvozar.fgxpress.com

    Thank you so much for your sharing on Facebook

    I have to thank you so much for your sharing - you know......... Neale Walsch - Death does not exist..... I listened it several times yesterday. It was very powerful and beautiful..... and sad and also very encouraging..... Thanks.....

    Jana, Borová

    Citáty jsou pro nás oporou

    Citáty od Lady jsou pro nás milým potěšením a oporou ve chvílích, kdy potřebujeme povzbudit. Moudra v nich obsažená nám dávají chuť do života a uvědomění, že vše je tak, jak má být.

    Dana Brussová a Radomír Postulka, Ostrava
    www.zdravavyziva-dara.cz

    Jsi úžasnou žijící inspirací a vzorem pro nás všechny

    Milá Lado,

    moc ráda bych poděkovala za to, že jsi se objevila na mé cestě, prvně s úžasnými překlady citátů Neala Donalda Walsche, které, jak to bývá, přicházely přesně v době, kdy jsem takovou myšlenku, inspiraci potřebovala. Prostě nic v životě není náhoda - jsem vděčná za to, co našemu světu dáváš s láskou. Buď požehnaná Ty i Tvá práce. DĚKUJI - jsi úžasnou žijící inspirací a vzorem pro nás všechny.

    Ajka Š.

    Přináší mi radost a pocit štěstí

    Děkuji Vám za Vaše emaily, přináší mi radost a pocit štěstí :)
    Mějte se hezky :)

    Dana

    Je naprosto úžasné, jak pomáháš lidem a posunuješ je!

    Ahoj Lado,

    je to naprosto úžasné, skvělé, co děláš, jak pomáháš lidem a posunuješ je! Je to prostě Tvé poslání! Posílám Ti spoustu štěstí, lásky a úspěchů ve všem!!!

    Šárka Š., Ostrava

    Krásné a tak hořce pravdivé

    Krásné a tak hořce pravdivé... děkuji, milá Lado (a dokonce se tím intuitivně i řídím).

    Haňa

    Tvé překlady Walschových básní mi v životě fakticky pomáhají

    Ahoj Lado,
    rozhodla jsem se podpořit Tě zpětnou vazbou v tom co děláš. Již delší dobu mi chodí Tvé překlady básní od pana Walsche a musím říct, že to opravdu funguje. Nejen, že verše mají vzácnou moc a opravdu se často stane, že přijdou jako odpověď ve chvíli, kdy člověk řeší určitý problém, ale jsou i některé, ke kterým se často a ráda vracím a fakticky mi pomáhají v životě zvládat pro mne nelehké situace i náročná období. Děkuju!!!

    Iveta

    Tak to je přesně pro mne

    Milá Lado, děkuji za inspiraci, tak to je přesně pro mne.

    Jiřina, Kravaře

    Krásné inspirace pobízejí k zamyšlení v tomto uspěchaném světě

    Milá Lado. 😀
    Moc Ti děkuji za všechny krásné inspirace, které mi posíláš. Jsou velmi pěkné a mnohdy velice inspirativní, jak už to vlastně ve svém názvu samy o sobě říkají. Pobízejí k zamyšlení a zastavení se v tomto "uspěchané světě". Přeji Ti mnoho elánu do velmi pěkné práce.

    Jiřka S., Kravaře

    Laskavé povzbuzení sebevědomí

    Děkuji za laskavé povzbuzení sebevědomí.

    Milada Blatná, Brno

    Děkuji za každotýdenní inspiraci

     

    Děkuji za každotýdenní Inspiraci.

    A. Dudová, Chuchelná 

    Těžko říct, jestli to tak je

    Díky Lado, těžko říct, jestli to tak je, ale můžeme si to myslet.

    Martin Pačka, Uherské Hradiště

    Jsi inspirující kamarádka, která má vizi a dokáže pomoci

    Ahojky,
    jsi pro mě inspirující člověk a kamarádka, která má vizi a dokáže pomoc dalším lidem. :)

    Tomáš, Ostrava 

    Děkuji za krásná poselství

    Dobrý den paní Lado, děkuji za krásná poselství, zvlášť to dnešní mi jen něco potvrdilo. Moc děkuji a těším se na další. Přeji krásný den.

    Zdeňka Černá, Opava

    Pochopila jsi, že největší radost přináší služba druhým a ne služba sobě.

    Milá Lado,

    musím reagovat poděkováním za tuto inspiraci, kterou navíc dokládáš svým vlastním příkladem.

    Pochopila jsi, že největší radost přináší služba druhým a ne služba sobě. To byl výborný nápad propojit výuku angličtiny s poučením také z duchovní oblasti. Věřím, že pomáháš lidem otevírat oči a přeji Ti hodně energie do další práce.

    Měj se hezky. Zdeňka Č., Opava 

    Tvé překlady jsou perfektní

    Preji krasny den Ladenko,

    Jsi neskutecny andel a tve preklady jsou perfektni diky tvemu smysleni ve stejne vlnove frekvenci jako je autor textu sam Donald Walsh :). Dekuji ti, ze jsi, a ze jsem te na sve ceste mohla potkat, trebaze "jen" virtualne.

    Preju do zivota i tve prace stesti a ohromne bohatsvi vseho, co pokladas za dulezite pro zivot. :)

    S laskou Ajka

    Považuji Ladu za milou přítelkyni

    Přesto, že se s Ladou (zatím) osobně neznáme, považuji ji za milou přítelkyni, která neúnavně kráčí za svými sny a postupně si plní svá přání...je obdivuhodná!...a při tom stíhá pravidelně obohacovat spoustu lidí svými milými vstupy na obrazovky našich "komunikačních hraček".
    Spojuje nás nejen znamení narození, ale i podobné vnímání spousty momentů a přesto, že moje odezvy jsou nepravidelné, moc ráda si týdenní inspirace od Lady pročítám a zamýšlím se nad nimi...a když mám pocit, že snad mohu něčím přispět, ráda to dělám. Vnímám to jako mé vnitřní obohacování a věřím, že i když to mnohdy vědomě nezachytím, podvědomí si to přebere a doplní tu mozaiku, která se mi celý život v kterémsi koutečku postupně skládá a já jsem za tyhle střípky=podněty upřímně vděčná.

    Jsem vděčná, že jsem měla možnost Ladu alespoň touto cestou poznat a že s ní mohu její inspirace sdílet a dolaďovat i své názory.
    Děkuji, děkuji, děkuji.
     
    Haňa Grino

    Nevím jak se revanšovat za takovou nádheru

    Dobrý den.
    Po delší nepřítomnosti, jsem byl mile překvapen zahrnutím překrásných mailů. Nevím jak se revanšovat za takovou nádheru. Možná mi napovíte jak se můžu odvděčit. Zatím velké vřelé díky.

    Pavel Berka

    Je výborné, že se našel sdílný člověk, který šíří lásku k moudrosti dále a dále

    Děkuji moc za Vaše stránky s motivací citátů od autora : Neala Donalda Walsche

    Je výborné, že se našel sdílný člověk, který šíří lásku k moudrosti dále a dále.

    Jsem názoru, že kdo posílá dále dobro, tak se mu dobro také násobně vrací.

    Díky Vám se rozšiřuje počet lidí kteří rádi pracují na svém růstu a snaží se tuto moudrost šířit ve svém prostředí.

    Soukromém, pracovním a okolí svých rodin, přátel, atd.

    Snažím se denně stále být slušným člověkem.

    DĚKUJI , DĚKUJI a DĚKUJI za vše dobré co děláte pro druhé.

    Jsem realistickým optimistou. Po celý život chci věřím známému životnímu krédu,

    že pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí.

    DĚKUJI , DĚKUJI a DĚKUJI za vše dobré co děláte pro druhé.

    Přeji Vám i Vašemu celému týmu jen všechno dobré a ať se Vám všechno stále daří  ! ! !

     

    Váš příznivec a fanda Karel